Limuzinų nuoma visoje Lietuvoje!

Mes teikiame limuzinų nuomos paslaugas, ne tik Vilniuje, Kaune ar Alytuje, bet ir visoje Lietuvoje, todėl galite išsirinkti vieną iš mūsų limuzinų ir jį rezervuoti jau dabar!

Visi mūsų nuomojami limuzinai atitinka aukščiausius reikalavimus, todėl galėsite būti tikri, kad pasirinktas 10, 14 ar 22 vietų limuzinas bus pilnai įrengtas ir su visais įmanomais patogumais, kiekviename limuzine rasite profesionaliai įmontuotą garso aparatūra, USB jungtis, CD vietas, kurių pagalba galėsite klausytis mėgstamos muzikos visos kelionės metu. 

Mes nuomojame limuzinus visuose Lietuvos miestuose įvairioms progoms. Nors dažniausiai limuzinai yra nuomojami vestuvėms, tačiau vis labiau populiarėja limuzino nuoma gimtadieniams, taip pat limuzinų nuoma mergvakariams ir bernvakariams, krikštynoms ir kitoms šventėms. Mūsų firma dirba jau ilgiau nei dešimt metų, todėl galima garantuoti profesionalų aptarnavimą ir draugišką vairuotoją visos kelionės metu. 

Siūlome peržiūrėti visą mūsų limuzinų parką ir išsirinkti jums patinkanti ir tinkanti limuziną jau dabar! Taip pat galime sudaryti ir visą limuzinų kortežą, todėl dėl daugiau informacijos kreipkitės kontaktuose nurodytuose telefonuose arba atlikite limuzino rezervaciją internetu.